>

כדורים פורחים:

 

כדורי אויר חם לטיסות חופשיות או לריחוף קבוע מעל האירוע שלך,כדורים עם לוגו החברה או בצורת סמל הארגון,אטרקציה יחודית המוציאה מכל אחד את הילד שבו.

כדורי הליום:

בנוסף לכדורי האוויר החם אנו מיצגים בארץ חברות המייצרות כדורי ענק מהליום המאפשרים לכל אחד לחוות את  חווית הריחוף מעל הקרקע,כדורים אלן ניתן להפעיל בפסטיבלים ובאירועי ענק,כולל שילוט הבולט למרחוק

 

אירועי קד"מ ופרסום:

 

חושב שהקהל שלך כבר ראה הכל?

בוא ונבנה יחד אירוע אתגרי שיכבוש את הקהל שלך,תכנון והקמת מתקני אתגר לכל אירוע מימי סטודנט,השקות מוצרים,חשיפה לקהלים חדשים,ובני נוער,חשיפה בנקודות המכירה,פסטיבלים ועוד.

האתגר הנו משהו שונה ומלהיב המושך תשומת לב רבה לך ולמוצר..

 

ימי הישרדות

 

בעקבות גל תוכניות הראליטי אתם מוזמנים לחוות את החוויה יחד עם החברה שמפיקה את משימות האתגר לתוכניות הראליטי בארץ. מגוון תחנות אתגר והישרדות לפעילות  המתאימה לימי חברות,ימי לקוחות,בני נוער ועוד.

 

טיולי אופנים:

 

לחוות את הארץ דרך גלגלי האופנים,להגיע לפינות חמד ולמסלולים מרתקים,כל זאת ע"ג אופנים חדישות ןעם צוות מקצועי ומיומן,כולל רכבי ליווי וטכנאי אופניים.

אנו מקיימים ומפיקים טיולי אופנים לכל כמות רוכבים ובכל מקום בארץ,ניתן לקיים טיולי יום וליל ירח מלא כולל ארוחות מפנקות בשטח.

אנו מתמחים בהפקת אירועי אופנים לחברות ולקד"מ, ובטיולי אופנים מיוחדים לאירועים פרטים.

 

הפקת אירועים בשטח:

 

לגלוש לתוך מערת פעמון ולגלות בפנים אירוע של מיליון כוכבים,לפידים,נרות ובעיקר אוירה מדהימה,ארוחות מפנקות ופעילויות מרתקות.

אנו מתמחים בתפירת מוצר מיוחדת ללקוח מאירועי חברות ועד מסיבות רווקים ורווקות,ממסיבות הפתעה ועד הצעות חתונה מקוריות,הכול בטבע והכול בנופים עוצרי נשימה ועם הרבה אהבה לתחום ועשייה מתוך חדוות יצירה.

 

ימי כיף אתגריים:

 

אצלך בחצר או במגוון אתרים בטבע, אנו נקים תחנות אתגר,אומגות,קירות טיפוס,בנג'י טרמפולינה,פארקי חבלים,ירי ברובי צבע, מטווח חץ וקשת, ועוד,הכל בטיחותי,מקצועי ומזמין להשתמש וליהנות.

ימי הכיף מתאימים לכל גיל ואירוע מאירועי חברות ועד אירועי בתי ספר,תנועות נוער,בר/ת מצווה.

חברת פסגה מתמחה בהקמה ותפעול של ימי כיף אתגרים לכל כמות משתמשים ובכל אתר שיבחר ע"י הלקוח.

 

 

סדנאות מנהלים (O.D.T):

 

כשהשטח פוגש את מדעי ההתנהגות ושהכיף והאתגר פוגשים את הייעוץ הארגוני...

 

לצלוח יחד משימות אתגר ומחשבה,להכיר את הצוות שלך מזוית חדשה ומעניינת,להיחשף למצבים קיצונים וללמוד מזה איך להצליח בחיים המקצועיים.

חברת פסגה מתמחה בסדנאות מנהלים,החברה משלבת בתחום זה ידע מקצועי רב בתחום האתגר יחד עם ידע וניסיון בתחום מדעי ההתנגות,הסדנאות משלבות תרגילי אתגר ומחשבה מקורים יחד עם ניתוח ולמידה.

היציאה לטבע  גורמת לכל אחד מאתנו להסיר מעלו את היומיום,את החליפות ואת הקליפות ולחזור לכמה שעות לאני האמיתי,ללמוד להתמודד עת משימות מורכבות יחד עם חברי הצוות ולהכיר את עצמי ואת חברי ושותפי למשימה.

הסדנאות עוסקות בתחומים של שיתוף פעולה,מנהיגות,עמידה בתנאי אי וודאות ועוד.

 

בין לקוחותינו בתחום זה ניתן למנות את משרד הביטחון,צה"ל,משרדי ממשלה,חברות הייטק,בנקים,מוסדות חינוך.

 

בנג'י:

 

לעמוד בגובה 70 מטר ופשוט לקפוץ למטה,נשמע פשוט.... אצלנו זה קורה,קפיצות בנג'י עם צוות מקצועי וציוד איכותי,בכל אתר שתבחר אנו נמקם מנוף נייד ונתחיל להזרים את האדרנלין באירוע שלך.

הפעילות מתבצעת ע"י צוות מדריכי בנג'י מיומנים ובעזרת ציוד תקני ואיכותי.החוויה האולטימטיבית לאירוע שלך,מתאים לאירועי קד"מ,פרסום,אירועי חברה ומסיבות.

 

בנג'י הפוך:

 

ישירות מהאח הגדול,לעוף לשמים במהירות 180 קמ"ש,לרחף בגובה 80 מטר ואז...לצנוח בנפילה חופשית לכיוון הקרקע.